NG Lab Sp. z o.o.

O firmie

Firma została utworzona w 1997 roku jako ERWEKA Poland Sp. z o.o. Od dnia 26.01.2015 używa nowej nazwy NGLab Sp. z o.o.  Nazwa jest skrótem od  Next Generation Laboratory
  
NGLab Sp. z o.o. zajmuje się dystrybucją sprzętu laboratoryjnego oraz jego opieką serwisową także z zakresie IQ/OQ/PVT. Przedstawiciele handlowi oraz przedstawiciele serwisu mają doświadczenie potwierdzone przez firmy, których jesteśmy dystrybutorami. Posiadają certyfikaty  potwierdzające ich doświadczenie i kwalifikacje potwierdzone przez producentów.Jesteśmy jedynym autoryzowanym przedstawicielem firm ERWEKA GmbH, TSI Incorporated, LUM GmbH, Westech Instruments Ltd i Torpac w Polsce.
Od niedawna włączyliśmy do oferty urządzenia przemysłowe z Indii.

Naszą ofertę zamierzamy rozszerzyć o sprzęt laboratoryjny do testowania różnych form leków, nie tylko form suchych, urządzenia  do wytwarzania granulatów różnymi metodami ( skala laboratoryjna i półtechnika ), a także rozszerzyć ofertę analizatorów wielkości cząstek.

Współpracujemy z wiodącymi firmami farmaceutycznymi na rynku polskim i zagranicznym. Urządzenia naszych dostawców znane są na całym świecie.

Wszelkie prawa zastrzeżone 2014 © NGLabSp. z o.o. | Wykonanie DANNET

Top Desktop version